12KV 20PF High Voltage Ceramic Capacitor 3.6KV-40.5KV ISO9001
Live Line Capacitors
6 views
Contact Now
12KV 20PF Voltage Indicator High Voltage Ceramic Capacitor 3.6KV-40.5KV live-line ceramic capacitor Features These products are used in harsh conditions around the world and are supported by rigorous ... View More
Messages of visitor Leave a message
Contact Now
Learn More
Related Videos
High Frequency 24kV 90pF Live Line Capacitors For Distribution Systems 01:52
High Frequency 24kV 90pF Live Line Capacitors For Distribution Systems
Live Line Capacitors
Circuitry Indicating Live Line Capacitors For High Voltage Distribution Switchgear 00:41
Circuitry Indicating Live Line Capacitors For High Voltage Distribution Switchgear
High Voltage Live Line Capacitors 40.5kV 10pF High Voltage Mandrel Capacitor For Insulator 00:05
High Voltage Live Line Capacitors 40.5kV 10pF High Voltage Mandrel Capacitor For Insulator
High Voltage Ceramic Rod 24kV 50pF Live Line Capacitor For High Voltage Display Indicators 00:20
High Voltage Ceramic Rod 24kV 50pF Live Line Capacitor For High Voltage Display Indicators
High Voltage Ceramic Capacitor Mandrel Used For 3KV - 35KV Charged Display Device Sensors 00:10
High Voltage Ceramic Capacitor Mandrel Used For 3KV - 35KV Charged Display Device Sensors
Factory outlets of nut capacitors at both ends 12KV 125pF high voltage ceramic insulator 00:30
Factory outlets of nut capacitors at both ends 12KV 125pF high voltage ceramic insulator
15kv AC 75pF high volt live line Ceramic Capacitor Screw Terminal for switch gear 00:15
15kv AC 75pF high volt live line Ceramic Capacitor Screw Terminal for switch gear
12kVAC 18pF Live Ceramic Condenser Line Capacitors Live Display Capacitor 3.6KV-40.5KV 00:07
12kVAC 18pF Live Ceramic Condenser Line Capacitors Live Display Capacitor 3.6KV-40.5KV
CT811 35kVAC 150pF Live Line Capacitors High Voltage Ceramic Capacitors with lead used in live line indication 00:05
CT811 35kVAC 150pF Live Line Capacitors High Voltage Ceramic Capacitors with lead used in live line indication
7.2kV 40pF Live Line Capacitors High Voltage Low Bias ISO9001 00:11
7.2kV 40pF Live Line Capacitors High Voltage Low Bias ISO9001
ODM 12KV 125PF High Voltage Ceramic Capacitor Wide Capacitance Range 00:11
ODM 12KV 125PF High Voltage Ceramic Capacitor Wide Capacitance Range
27KV 38PF Live Line Capacitors Hv Ceramic 3.6KV-40.5KV XIWUER 00:05
27KV 38PF Live Line Capacitors Hv Ceramic 3.6KV-40.5KV XIWUER
High Voltage Doorknob Capacitor with Low Dissipation ≤0.0040, High Withstanding Voltage 1.5Ur● 1min, and High Insulation Resistance ≧1.0×105MΩ 01:34
High Voltage Doorknob Capacitor with Low Dissipation ≤0.0040, High Withstanding Voltage 1.5Ur● 1min, and High Insulation Resistance ≧1.0×105MΩ